Lesní a komunální správa

Pro lesní a komunální správu představuje výdejní systém Fuelbox moderní, úsporné a mobilní řešení pro výdej a příjem nafty na vnitropodnikové úrovni. Jedná se o kompaktní samoobslužný terminál nové generace, který je integrován přímo na nádrž.

ZADAT NEZÁVAZNOU POPTÁVKU

PLNÁ AUTOMATIZACE

Systém je zcela automatický a umožňuje online kontrolu jednotlivých tankování v reálném čase v aplikaci RMC, čímž eliminuje potřebu fyzického dohledu při každém tankování.

Webová aplikace RMC zajišťuje sledování záznamů o tankování s následnou možností jejich exportu pro další zpracování.

Systém je vybaven čtečkou bezkontaktních RFID karet či čipů, podsvětleným displejem pro zobrazování dat a odolnou klávesnicí. Pro identifikaci je možno využít jednokartový systém (osoba), dvoukartový systém (osoba + stroj) nebo zadání kódu na klávesnici.

Výdejní systém je schopen spravovat až 500 uživatelů a strojů.

Detailní přehled

Obrovskou výhodou je, že u strojů, které jsou vybaveny kapacitní sondou CAP04 a dálkovým monitoringem RMC, lze zaznamenané množství vydaného paliva porovnat s natankovaným množstvím paliva do nádrže konkrétního stroje přes webovou aplikaci RMC.

Se systémem Fuelbox získáváte úplný přehled o příjmu, výdeji, stavu paliva v nádrži, teplotě nafty, aktivovaných alarmech apod.

JEDNODUCHÁ OBSLUHA

Není potřeba instalovat žádný software. Všechna data jsou k dispozici přes webové rozhraní aplikace RMC, která umožňuje kompletní správu uživatelů i strojů.

K dispozici jsou různé volitelné výstupní sestavy (např. výpis čerpání za zadané období), které je možno zobrazit, tisknout nebo exportovat pro další zpracování.

Tímto způsobem získáváte hned několik výhod:

  • systém zabraňuje zneužívání PHM,
  • kontrolu polohy zařízení – ochrana proti krádeži díky GPS/GPRS modulu,
  • máte výrazně nižší administrativní náklady,
  • rychlý a okamžitý přehled o pohybu PHM v podniku,
  • řešení přímo na míru pro váš podnik,
  • technickou podporu.