Doprava

Pro obor dopravy představuje výdejní systém Fuelbox moderní, úsporné a mobilní řešení pro výdej a příjem nafty na vnitropodnikové úrovni. Jedná se o kompaktní samoobslužný terminál nové generace, který je integrován přímo na nádrž.

Výdejní systém Fuelbox a webová aplikace RMC pro tankování PHM nabízí unikátní řešení aktivní kontroly vozového parku a plnou kontrolu nákladů na PHM.

 

ZADAT NEZÁVAZNOU POPTÁVKU

Plná automatizace

Systém je zcela automatický a umožňuje online kontrolu jednotlivých tankování v reálném čase v aplikaci RMC, čímž eliminuje potřebu fyzického dohledu při každém tankování.

Webová aplikace RMC zajišťuje sledování záznamů o tankování s následnou možností jejich exportu pro další zpracování.

Systém je vybaven čtečkou bezkontaktních RFID karet či čipů, podsvětleným displejem pro zobrazování dat a odolnou klávesnicí. Pro identifikaci je možno využít jednokartový systém (osoba), dvoukartový systém (osoba + stroj) nebo zadání kódu na klávesnici.

Výdejní systém je schopen spravovat až 500 uživatelů a strojů.

 

Jednoduchá obsluha

Není potřeba instalovat žádný software. Všechna data jsou k dispozici přes webové rozhraní aplikace RMC, která umožňuje kompletní správu uživatelů i strojů.

K dispozici jsou různé volitelné výstupní sestavy (např. výpis čerpání za zadané období), které je možno zobrazit, tisknout nebo exportovat pro další zpracování.

Tímto způsobem získáváte hned několik výhod:

  • systém zabraňuje zneužívání PHM,
  • kontrolu polohy zařízení – ochrana proti krádeži díky GPS/GPRS modulu,
  • máte výrazně nižší administrativní náklady,
  • rychlý a okamžitý přehled o pohybu PHM v podniku,
  • řešení přímo na míru pro váš podnik,
  • technickou podporu.